کرتین وال FS-60

نمای شیشه ای کرتین وال FS-60 :
نمای کرتین وال درپوش دار ( فیس کپ) و عایق حرارتی (ترمال بریک) به جز نماهای عمودی میتوان از این سیستم در نماهای زاویه دار و سقف ها هم استفاده کرد . با بهره گیری از تنوع درپوش ها می توان به طراحی های متفاوتی در ساختمان دست یافت .

این سیستم در خصوص عدم نفوذ آب و هوا بسیار کاراست . در این مدل از کرتین وال، آپشن های متعدد عایق کننده کارایی آن را در این زمینه بالا برده و ضخامت شیشه قابل استفاده تا 38 میلیمتر میباشد. دارای بازشو های عایق و فریم مناسب جهت انواع بازشو گسگتهای بیرونی سیلیکونی و داخلی ها epdm هستند.

سیستم نمایشی Unitized با حداکثر شفافیت:
کرتین والFS 60 یک سیستم نمای شیشه ای با هزینه ای مناسب برای نمای ساختمان های عتیقه با زیبایی شناسی باریک است، بدون اینکه به شدت قدرت و ثبات مورد نیاز در سازه های بلند موثر باشد.

ویژگی های معمولی نمای داخلی به دلیل سرعت بالا در محل ساخت و ساز، به دلیل آن است که عناصر آن به طور کامل در کارگاه مونتاژ می شوند. این کارآیی بالا با وجود زیبایی معماری، CW 60-EF با پروفیل های باریک تنها 60 میلی متر کار می کند.

CW 60-EF با بالاترین الزامات عملکرد در مقاومت در برابر آب و هوا و مقاومت در برابر باد مطابقت دارد. سیستم دیوار پرده در سطوح مختلف عایق موجود است و به نیاز عایق بندی ساختمان پاسخ می دهد. این همچنین امکان ترکیب لعاب سه گانه را ارائه می دهد.