کرتین وال CW-86

کرتین وال CW-86 با سرعت اجرای بالا:
این مدل امکان ساخت نمای کامل را با استفاده از ساختار چوبی قدیمی و متداول ممکن می سازد . با استفاده از این مدل ، امکان اعمال سازه به صورت پیش سازی و قبل از نصب فراهم می شود و سرعت کار بسیار بالا می رود.

این نمونه در مدلهای structural glazing و cassette glazing موجود میباشد. این مدل قابلیت تلفیق با نمونه های مختلف سیستمهای درب و پنجره را دارد . همچنین دارای رنگهای مختلف و متنوع میباشد.

یک سیستم نمای شیشه ای عایق بندی شده و زیبا است که با تمام الزامات پروژه های بزرگ ساختمانی مطابقت دارد. برای پروژه های ساختمانی، سرعت اجرای سایت ساختمان بسیار مهم است. به همین دلیل CW 86 یک راه حل مخصوص ارائه می دهد که در آن می توان از کاست ها یا عناصر در کارگاه پیش ساخته شده استفاده کرد. در محل ساخت و ساز، کاست ها می توانند بر روی یک ساختار سنتی چوب CW 86) ) قلاب شوند یا نمای ساختمان با عنصر مطابق با اصل دیوار شیشه مدولار CW 86-EF) ) ساخته شده است.

CW 86 در دو نوع لعاب دار با ویژگی های منحصر به فرد زیبا در دسترس است: نوع کاسکت CG)) دارای شیشه ای با استفاده از مهره های لعابدار است، در حالی که شیشه ای از نوع Structural sealed glazing (SG) به صورت ساختاری خارج از ساختمان پیوند داده می شود.

عملکرد این سیستم در سطوح مختلف با پروفیل های حرارتی عایق نیز برای پوشش شیشه ای مقاوم و محافظ ارائه می شود. روش های زهکشی خاص مانند زهکشی آبشار، این نمای ساختمان را به بالاترین حد در شرایط آب و هوا می رساند. این باعث می شود که این سیستم برای شرایط شدید مانند مناطق ساحلی و ارتفاع های بالا مناسب باشد.

علاوه بر یکپارچه سازی بدون درز از انواع مختلف پنجره ها، درها و سیستم های غربالگری آفتاب، CW 86 راه حل های موتوری برای عناصر باز، مانند پنجره های باز و بالا بردن موازن را ارائه می دهد و راه حل کامل برای نمای خود را ارائه می دهد.