پنجره های کشویی و آکاردئونی
یکی از انواع پنجره های دوجداره ، پنجره دوجداره آکاردئونی( Fold & Slide )است که در هنگام بازدید بسیار جلب نظر می کند و کارکرد آن بسیار برای عموم جالب است.
درب و پنجره های آکاردئونی (fold and slide) عموما در مکانهایی با عرض بسیار زیاد استفاده می شوند و جالب ترین مسئله در زمان وجود این پنجره این است که در هنگام نیاز شما می توانید کل پنجره و قسمتهای میانی ( اعم از پروفیل بازشو و یراق آلات و شیشه دوجداره ) را به سمت کناره ها هدایت کنید و این در حالی است که در مقابل دید شما فضای پشت پنجره به طور کامل قابل رویت می باشد و هیچ قسمتی از پنجره در دید شما نخواهد بود.
با ما در تماس باشید
پنجره های کشویی و آکاردئونی
دنیایتان را قاب بگیرید | Frame your World

درب و پنجره دوجداره آکاردیونی همانند پنجره دوجداره فولکس واگن (Tilt & Slide) از نوع پنجره های ترمال بریک با یراق خاص محسوب می شود حال قصد داریم در این مقاله شما را با پنجره ترمال با یراق آکاردئونی در سیستهمای آلومینیوم آشنا کنیم. در مقام قضاوت می بایست گفت پنجره دوجداره آکاردئونی نسبت به پنجره فولکس واگنی دارای پیچیدگی های خاص بیشتری می باشد، چه در هنگام تولید و چه در هنگام نصب و اجرا همچنین نوع کاربری و فواید این دو نوع پنجره دوجداره در ساختار ( جدا از بحث کنترل انرژی و کاهش صدا ) با هم کاملا متفاوت است.استفاده از درب و پنجره های آکاردونی در فضاهایی مانند پذیرایی منازلی که به حیاط متصل هستند بسیار مرسوم است. بطوریکه در شکل مشاهده میکنید براحتی این دو فضا به هم متصل شده و میتوان از محیط لذت کامل را برد.

خصوصیات پنجره های آکاردئونی:

استفاده از پنجره آکاردئونی در فضا های مختلف

استفاده از این نوع پنجره ها در فضاهایی مانند پذیرایی منازلی که به حیاط متصل هستند بسیار مرسوم است. بطوریکه در شکل مشاهده میکنید براحتی این دو فضا به هم متصل شده و میتوان از محیط لذت کامل را برد. این نوع پنجره ها عوامل جدا کننده مناسبی برای محیط هایی همچون فضاهایی که ارتباط بیرونی در آنها اهمیت دارد را شامل می شوند.

با استفاده از این نوع پنجره ها می توان فضای داخل و فضای خارجی مانند بالکن، حیاط و … را جدا کرد و در نهایت با باز کردن درب ها به راحتی این فضا ها را در مواقع لزوم به هم متصل کرد.

اشغال فضای کم پنجره های آکاردئونی در حالت باز بودن

یکی از بزرگترین مزایای این نوع درب و پنجره ها فولدینگ اشغال فضای کم در حالت باز بودن است. بطوریکه در تصویر می بینید، این درب ها پس از بسته شدن بصورت منظم و فشرده قرار گرفته تا کمترین فضا را اشغال کنند.

پنجره های لمینت و رنگی
در آکاردئونی
درب آکاردئونی
در آکاردئونی
کاربرد پنجره ترمال بریک با یراق آکاردئونی

پنجره دوجداره آکاردئونی عموما در مکانهایی با عرض بسیار زیاد استفاده می شوند که می تواند در اجرا بسیار بیشتر از پنجره فولکس واگنی باشد و جالب ترین مسئله در زمان وجود این پنجره این است که در هنگام نیاز شما می توانید کل پنجره و قسمتهای میانی ( اعم از پروفیل بازشو و یراق آلات و شیشه دوجداره ) را به سمت کناره ها هدایت کنید و این در حالی است که در مقابل دید شما فضای پشت پنجره به طور کامل قابل رویت می باشد و هیچ قسمتی از پنجره در دید شما نخواهد بود.پنجره دوجداره آکاردئونی می تواند در خانه های ویلایی بسیار مفید باشد و جاذبه خاصی را به محل اجرای خود بدهد. همچنین این نوع پنجره می تواند در فصل زمستان فضای داخلی را کاملا ایزوله کند و در فصول دیگر در صورت باز کردن بازشو ها فضایی با دید کامل را در محل ایجاد کند.

پنجره آکاردئونی

یراق آلات مناسب برای پنجره های آکاردئونی

کیفیت یراق آلات بکار رفته در درب و پنجره های نوع آکاردئونی (fold and slide) بسیار مهم است. شرکت پنجره توس تمام تلاش خود را دارد تا با استفاده از بهترین یراق آلات آلمانی، مناسب ترین پنجره را به شما عرضه کند.