پنجره های قوس دار و منحنی

پنجره قوس، خم و زاویه دار پنجره‌ها می‌توانند ترکیبی لطیف، مدرن، سنتی، صنعتی و حتی مذهبی برای ساختمان ها ایجاد نمایند. ما نیز با توجه به اهمیت این موضوع، پروفیل‌های متنوعی را جهت ارائه طرح‌های مختلف در و پنجره یو پی وی سی همچون انواع پنجره‌های قوسی و خم دار را در اختیار داریم تا بتوانیم پاسخگوی سلیقه مشتریان خود باشیم.

با ما در تماس باشید
پنجره های قوس دار و منحنی
دنیایتان را قاب بگیرید | Frame your World
پنجره های خم یا قوسی تاثیر رویایی و بی نظیری بر خانه های با معماری مدرن و سنتی می گذارد. شما می توانید این مدل از پنجره را در کنار دیگر مدل های پنجره قرار دهید تا به نمایی زیباتر در ظاهر ساختمان برسید. می توانید در ساخت درب های بالکنی نیز از این مدل استفاده کنید تا علاوه بر زیبایی، نور بیشتری وارد منزل کنید. پنجره های خم می توانند به بلندی پنجره های لولایی و به پهنی پنجره های سایبانی ساخته شود. این مدل از پنجره با تلفیق درست با دیگر مدل ها می تواند علاوه بر زیبایی، تهویه هوای مطبوعی نیز فراهم کند.
پنجره منحنی
تعویض پنجره قوس دار

براى تعویض پنجره هاى هلالى یا قوسى دوراه وجود دارد .

اولى اینکه، بهمان حالت وصورت که وجود دارد ازنوع یوپى وى سى کلیشه شده وبا دستگاه تمام اتوماتیک خم داده وساخته میشود که زیبا میشود اما بسیار پرهزینه است و درعین حال درزگیرى وعایق کمترى نسبت به پنجره هاى عادى دارد .

دوم اینکه ، حالت قوس و هلال پنجره ها جداگانه پر میشود . یا با شیشه دوجداره طبق نمای قبلی آن قسمت عایق میشود و درزیر آن پنجره عادى ساخته میشود و مزایاى آن نسبت به قوسى هم قیمت مناسبتر و هم کیپ شدن وبهتر عایق شدن آن است . اما به خواسته شما هرکدام برای ما قابل اجراست.