ویستابست
پروفیل در و پنجره یو پی وی سی
آلتوس نماینده رسمی ویستابست در خراسان رضوی – مشهد می باشد.بخشی از پروژه های انجام شده را می توانید در همین صفحه مشاهده نمایید.
شرکت ویستا بست در سال 1382 به ثبت رسید و از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیل در و پنجره یو پی وی سی آغاز کرد و طی 3 سال توانست به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این حوزه در ایران تبدیل شود. ویستا بست بعنوان یکی از پیشگامان صنعت پلیمر و تولید پروفیل در و پنجره یو پی وی سی براساس استانداردهای بین‌المللی اولین دارنده گواهینامه رال آلمان در سطح کشور می‌باشد.
ویستابست
این شرکت با توجه به نیاز روز افزون بازار ساختمان، تنوع محصولات تولیدی خود را به 43 قالب در انواع 3 محفظه‌ای، 5 محفظه‌ای و کشویی و 7 رنگ لمینیت، ارتقاء داده و در حال حاضر با 13 خط تولیدی و ظرفیت تولید سالانه 18000 تن، محصولات خود را عرضه می نماید.
گروه آلتوس همواره در نظر دارد تا به مشتریان خود بهترین ها را ارائه دهد ، از این رو همکاری گروه آلتوس به عنوان نماینده رسمی ویستابست در استان خراسان رضوی ، مشهد نیز باعث بهره وری بهتر و ارائه کیفیتی مناسب از پروفیل در و پنجره یو پی وی سی است. آلتوس ضمن ارائه این پروفیل باکیفیت باز ایران با قیمتی مناسب همواره تلاش در طراحی و پیاده سازی در انواع نما ها و ساختمان ها بر اساس نوآوری و علوم نوین بین المللی باعث شده تا عموم مشتریان همواره با رضایت کامل این محصول را برای پروژه های خود انتخاب کنند.
محصولات ویستا بست

سری پروفیل‌های سه محفظه‌ای

ویستا بست تا کنون موفـق به ارائه 25 قالب پـروفیل در سـری سه محفظه ای با عرض 60 میلی مـتر گردیده است که توانایی سـاخت انواع در و پنجره های یو پی وی سـی را ایجاد می نماید.
این سری از پروفـیل ها طبق اسـتاندارد های رده اول این صنعت که از جمله آن رعایت ضـخامت 3 میلی متر برای دیـوارهای اصلی پروفیل می باشد؛ با رعایت سلایق لطیف و ظریف در معماری ایرانی طراحی و تولید گردیده است.
همچنین در این سری با توجه به وجود پروفیل های خاص بازسازی قابلیت تعویض پنجره های قدیمی را بدون تخریب، به راحتی امکان پذیر می کند.

پروفیل سه محفظه ای ویستا بست

سری پروفیل‌های پنج محفظه‌ای

ویستا بست ضمن بررسی نیاز بازار و در جهت پاسخگویی به کلیه شرایط جوی، اقــدام به تولیــد 14 پروفیــل در ســری پنج محفظه ای با عرض 70 میلی متر نموده است. که قابلیت ساخت انواع در و پنجره ها در این سری نیز وجود دارد.
این پروفیل ها با رعایت ضخامت 3 میلی متری دیواره های اصلی، عرض 70 میلی متر و داشتن پنج محفظه تأثیر قابل توجهی در جلوگیری از اتلاف انرژی داشته و برای شرایط آب و هوایی بسیار سخت، ایده آل می باشند.
همچنین با توجه به ابعاد و طراحی خاص، دارای استحکام و استواری بالاتری بوده که برای درها و پنجره هایی با ابعاد بزرگ یا به کار رفته در ساختمان های بلند مرتبه که فشار باد زیادی را تحمل می کنند، بسیار مناسب می باشند.

پروفیل پنج محفظه ای ویستابست

سری پروفیل‌های کشویی

ویستا بست در جهت پاسخگویی به نیاز بازار، نسبت به تولید پروفیل های کشویی هم اقدام نموده و با تولید 4 پروفیل خاص امکان ساخت پنجره های کشویی را نیز فراهم کرده است.
در ساختمان هایی که معماری آن ایجاب می نماید یا محدودیت فضا جهت استفاده از پنجره های لولایی وجود دارد، این سری از پروفیل ها مناسب می باشند.
همچنین در ساخت این گونه از پنجره ها قابلیت استفاده و اتصال به تعدادی از پروفیل های سری 3 و 5 محفظه ای نیز وجود دارد تا توانایی بالاتری در تولید به وجود آید.
در این سری هم، ضخامت 3 میلی متر دیواره های اصلی رعایت گردیده است.

پروفیل کشویی ویستا بست

پروفیل با رنگ و طرح دلخواه

شما علاوه بر طراحی فرم پنجره دلخواه خود بر طبق اصول ایمنی و انرژی، امکان انتخاب پروفیل پنجره را با طرح های چوب یا رنگ های مختلف به صورت تک رو یا دو رو لمینیت دارا می باشید، تا بتوانید رنگ پنجره را با نمای ساختمان خود تطبیق دهید. ویستابست قادر خواهد بود این امکان را برای شما فراهم نماید.
یکی از دلایل مهمی که پروفیل های در و پنجره یو پی وی سی را متمایز می سازد این است که در آخر پنجره شما نیاز به رنگ آمیزی نخواهد داشت.
مواد اولیه مصرفی در تولید پروفیل های لمینیت ویستابست از بهترین تأمین کنندگان اروپایی و مختص شرایط آب و هوایی ایران تهیه گردیده است که باعث مقاومت بالای این محصول در گذر زمان می شود.

لمینیت ویستا بست

نمونه کار های آلتوس با پروفیل ویستا بست
تعهد ما
ما به حفظ ارزش هایمان در هر پروژه و وظیفه ای که به عهده میگیریم پایبندیم
همواره سعی نموده ایم تا با بهترین عملکرد و کامل ترین شکل ممکن پروژه ها و وظایف خود را انجام داده و به تعهداتمان جامه عمل بپوشانیم و وظیفه خود را در قبال مشتریانمان به نحو احسن انجام دهیم.