همارشتن

شرکت آلتوس با داشتن فناوری روز دنیا، در تولید در و پنجره های خود یکی از بهترین برندهای یو پی وی سی، پروفیل همارشتن در پروژه های خود استفاده میکند.

همارشتن با حساسیتی که در انتخاب مواد اولیه دارد، تلاش می‏ کند با کیفیت بالا و قیمت مناسب به تولید پروفیل upvc بپردازد.

پروفیل همارشتن:

ماشین آلات و تجهیزات تولید پروفیل همارشتن از نام آورترین سازندگان مطرح دنیا یعنی شرکت کراسمافای آلمان و گراینر اتریش خریداری گردیده است .

قابل ذکر است که گروه صنعتی همارشتن تنها تولید کننده ای است که اخیراً به نوسازی و بازسازی خطوط پرداخته است و کلیه قطعات داخلی آنها از قبیل سیلندر و ماردون اکسترودرها با صرف هزینه سنگین تعویض گردیده است . در راستای این تغییرات ، قالبهای پروفیلهای اصلی این شرکت نوسازی گردیده و در حال حاضرپروفیلهای این شرکت باتکنولوژی فوق طبق استاندارد RALGZ-716 باگریدA  تولید وپس از کنترل کیفیت وانجام آزمایشات تخصصی درآزمایشگاهای مجهزاین شرکت به متقاضیان عرضه میشود .

پودر مورداستفاده این پروفیلها که ازپتروشیمی بندر امام یاغدیر تهیه می گردد بانضمام افزودنیهای که تماماً از شرکتهای معتبر اروپایی مانند شرکت chemson اتریش تهیه می شود ترکیب شده و منجربه تولید پروفیلهای با کیفیت در سطح بسیار بالا و خصوصیات ویژه می گردد.

پروفیلهای تولیدی این شرکت در 18 مقطع تولید می شود که ساخت انواع پنجره ها از جمله لولایی ، کشویی ،درب ، فرانسوی و سایر مدلها را میسر می سازد. لازم به ذکر است وجود پروفیل های بازسازی جهت تعویض پنجره های قدیمی و توری در مجموعه محصولات همارشتن به چشم می خورد .

گروه صنعتی همارشتن در ابتدای فعالیت به غیر از تولید محصولات سفید ، تولید پروفیلهای لمینیت طرح چوب در سه رنگ رایج بازار را آغاز نمود .این شرکت باسابقه ترین تولید کننده محصولات رنگی باروکش لمینیت می باشد . همچنین پروفیلهای لمینیت طرح چوب یکطرفه نیزدر سبد محصولات این شرکت به چشم میخورد .