گروه تولیدی آلتوس
مجری،طراح و تولید کننده سیستم های پیشرفته نما و پنجرهای دو جداره و ترمال بریک
پیشینه شرکت

گروه کارخانجات توس به مدیریت مهندس خالق پرست فعالیت خود را در زمینه پروژه های ترمال بریک ، UPVC و نماهای کرتین وال با بهره گیری از کادری حرفه ای و آموزش دیده در ساخت و تولید آغاز کرد و در طی مدت کوتاه با تخصص گرایی و اجرای پروژه های دولتی و شخصی به این باور رسیدیم که خواستن توانستن است و اثبات موفقیت خود را با حضور مستمر در بازار تا به امروز حفظ کرده ایم.ما تلاش میکنیم هماهنگ با مدرنیزه شدن و استفاده از اخرین متد ها در جهت ارائه کیفی پروژه ها همیشه گامی فراتر از سایر رقیبان برداریم.

متخصصین ما در آلتوس با مطالعه و تحلیل سازه ها توسط نرم افزار های روز دنیا و ارائه چندین نمونه اجرا با انواع متریال در اجرا و بازسازی به شما کمک میکنند تا به ایده‌ال ترین خواسته خود دست یابید.

نمای شیشه ای
سعی کرده ایم مجموعه ای از پیشرفته ترین دستگاه ها و نرم افزارها را در این مجموعه گرد هم آوریم تا جوابگو تنوع و نیاز مختلف همگان باشیم.نیروی خود را بر فعالیت تخصصی متمرکز ساخته ایم و پنجره را به عنوان تنها زمینه تخصصی خود برگزیده ایم این امر دلیلی است برای پیشرفت روز افزون ما.

✅ تولید درب و پنجره های UPVC ، ترمال بریک ، سیستم های لولایی ، فولدینگ و سیستم پارتیشن ، لیفت انداسلاید

✅ مشاوره و کارشناسی ، بازدید و ارائه پیش فاکتور

✅ مشارکت در پروژه های انبوه سازی

✅ اجرا و تولید انواع نماهای کرتین وال

✅ بازسازی پروژه های قدیمی

✅ تولید انواع توری پلیسه ،رولینگ ،مگنتیک

✅ اعطای نمایندگی فروش به شهرستان ها

فرایند منحصر به فرد ما
اگرچه فرایند کاری ما بنا به قیمت پروژه مورد نظر متغیر و متفاوت است اما شکل کلی فرایند همکاری به شرح زیر است
مجری طرح پنجره دو جداره
بارش فکری
متخصصین ما در آلتوس با مطالعه و تحلیل سازه ها توسط نرم افزار های روز دنیا و ارائه چندین نمونه اجرا با انواع متریال ، به شما طرحی نوین و ایده آل تحویل داده و پس از تایید شما به فاز بعدی فرایند راه پیدا میکنند
معماری نمای شیشه ای
تولید نمونه اولیه
سعی کرده ایم مجموعه ای از پیشرفته ترین دستگاه ها ، سخت افزار ها و نرم افزارها را در این مجموعه گرد هم آوریم تا جوابگو تنوع و نیاز مختلف همگان جهت ارائه و تولید نمونه اولیه سفارش تایید شده توسط مشتری باشیم.
نمای شیشه ای
تایید مشتری تکمیل و اتمام پروژه
پس از انجام مراحل مختلف فرایند کاری ، برای نصب و اجرای پروژه وارد فاز عملی شده و فرایند همکاری را تکمیل میکنیم.
تعهد ما
ما به حفظ ارزش هایمان در هر پروژه و وظیفه ای که به عهده میگیریم پایبندیم
همواره سعی نموده ایم تا با بهترین عملکرد و کامل ترین شکل ممکن پروژه ها و وظایف خود را انجام داده و به تعهداتمان جامه عمل بپوشانیم و وظیفه خود را در قبال مشتریانمان به نحو احسن انجام دهیم.
نمای شیشه ای آلتوس